23 listopada w naszym studio fotograficznym odbędzie się warsztat pt: Uchwycona Kobiecość”. Jest to autorski warsztat Ewy Rykowskiej. Zobaczcie co sama autorka o tym pisze:

Zapraszam Cię na mój autorski warsztat inspiracyjny dla kobiet, z trenerem i fotografem w jednej osobie, czyli ze mną Ewą Rykowską.
To kolejna edycja spotkania w kameralnym kobiecym gronie, podczas którego spróbujemy dostrzec drzemiące w nas naturalne piękno. A na koniec zapiszemy je na dłużej podczas sesji fotograficznej.

Po co jest taki warsztat?
Chciałabym Ci pokazać, że świat jest w Tobie i piękno jest w Tobie. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć na siebie z łagodnością. Spojrzeć na siebie oczami innych. Zatrzymać.

➡️CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

🔸Porozmawiamy o tym, czym jest dla nas kobiecość.
🔸Odkryjesz cechy, które są dla Ciebie najważniejsze i które chciałabyś podkreślić na swoich zdjęciach a także emanować nimi w życiu.
🔸Uświadomisz sobie co poprzez zdjęcia chcesz o sobie powiedzieć innym.
🔸Dostrzeżesz, że każda z nas ma w sobie piękno, które można uchwycić i pokreślić na fotografiach.
🔸Będzie chwila odpoczynku, chwila z uważnością.

➡️CO WIĘCEJ?

🔸Weźmiesz udział w sesji fotograficznej.
🔸Otrzymasz spersonalizowane wskazówki, jak się fotografować, by pokazać twoje piękno na zdjęciach.
🔸Dowiesz się, jak przygotować się do sesji, czego unikać, a na co zwracać szczególną uwagę.
🔸Podzielę się z Tobą bezcennymi informacjami, które przydadzą się nie tylko do pracy z profesjonalnym fotografem, ale także podczas codziennego spontanicznego robienia zdjęć.

Otrzymasz 3 fotografie wykonane przez profesjonalną fotografkę, które możesz dowolnie wykorzystać – w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej, albo po prostu w rodzinnym albumie by przypominały Ci o Twoim pięknie 💕💋💃🏻

Będzie to wyjątkowe spotkanie nie tyle z fotografem, co ze swoją kobiecością, o którą wspólnie zadbamy i utrwalimy na zdjęciach.
W kameralnym 6-osobowym gronie, będzie czas na rozmowy i chwilę oddechu od codzienności.
Będą niespodzianki i upominki 🙂

Koszt warsztatu wraz z sesją fotograficzną to 457 zł.
Przyprowadź przyjaciółkę a obydwie zyskacie dodatkową obniżkę o 10%.

Aby się zarejestrować napisz do ewa@uchwycone.com lub na FB.