Studio fotograficzne w Warszawie; Trzy plany zdjęciowe jedna idea, salon przystosowany i zaaranżowany na studio fotograficzne, tak aby swobodnie zmieniać aranżacje. Punktem centralnym jest duże łóżko, które poprzez zmianę pościeli, pledów, wezgłowia oraz innych dodatków może uzyskać odmienny charakter np. boho, rustykalny czy skandynawski. W salonie znajduje się również wiele zakątków, które mogą zostać wykorzystane podczas sesji zdjęciowej. Są to: fotel w kąciku czytelnianym, kominek, stanowisko do make-upu czy biała ściana idealnie sprawdzająca się przy sesjach fotograficznych mody czy beauty.
Plan zdjęciowy Kuchnia, to serce każdego domu. To miejsce, w którym skupia się cała pozytywna atmosfera oraz dobra energia domowników. Kojarzona z ciepłem  rodzinnym oraz zapachem świeżo upieczonego ciasta. Nasza kuchnia, to przystosowane do fotograficznych i filmowych planów a zarazem wyjątkowe miejsce łączące w sobie różne style, które idealnie ze sobą współgrają. Całość dopełnia zabytkowe pianino oraz nowoczesne obrazy.
Ogród zaaranżowany w stylu boho, przystosowany pod sesje zdjęciowe, wieczory kulturalne, warsztaty, wieczory panieńskie to tylko pierwsze z brzegu propozycje. W każdym przypadku istnieje możliwość fotograficznej lub filmowej dokumentacji z wydarzenia wykonanej przez naszych fotografów i filmowców z Warszawy.

Dostęp do światła dziennego
Światło błyskowe i ciągłe
Tła kartonowe, gnieciuchy
Stałe plany zdjęciowe
Stanowisko do make-up
Łóżko i fotel uszatek
Kominek
Żywa roślinność
Dostęp do kuchni oraz do ogrodu
Kawa/Herbata

Lista dostępnego sprzętu:
Quadralite Pulse 600
Quadralite Pulse 300 x2
Quadralite Octa FLEX 120 cm
Quadralite Softbox 40×80
Quadralite Softbox 40×180
Quadralite Octa 80 cm
Quadralite BOOM na kółkach
Quadralite AIR 275
Quadralite Navigator
Wentylator podłogowy

Dodatkowe opcje:
Catering
Wypożyczenie aparatów i obiektywów (Canon, Nikon)
Projektor
Taryfa nocna od 22:00

Masz pytania? napisz na biuro@smiala79.pl lub zadzwoń 501 351 800. 

Rezerwacji można dokonać pod linkiem: Rezerwacja