Studio Śmiała 79 to pierwsze w Warszawie studio zdjęciowe, które przełamuje schematy! Koniec z poprzemysłowymi halami i postindustrialnymi klimatami. Studio Śmiała 79 mieści się w sercu Starego Żoliborza – estetycznej, kameralnej przestrzeni z duszą i historią. Siedzibą studia jest przestronny dom jednorodzinny przy pl. Słonecznym. Decydując się na taką lokalizację chcieliśmy zaprezentować nową jakość na warszawskim rynku usług fotograficznych, poprzez całkowicie odmienną filozofię udostępniania przestrzeni do pracy twórczej.

Na fotografów czekają rozmaite plany zdjęciowe w postaci specjalnie w tym celu zaaranżowanych wnętrz przeznaczonych do określonych rodzajów fotografii (kobieca, biznesowa, rodzinna, okolicznościowa) w przyjemnym dla oka i ducha otoczeniu.

Ale to nie wszystko! Mamy ambicje stać się lokalnym centrum twórczej interakcji integrującym ludzi o otwartych głowach i sercach. Naszą ofertą kierujemy zatem do szeroko rozumianego środowiska twórców i artystów, ale chcemy także być widoczni na mapie Żoliborza – w wymiarze geograficznym jak i kulturowym. Chcemy inspirować i być inspirowani. Wierzymy w Was, Wasz potencjał, Wasze pomysły. Dlatego też nasza oferta nigdy nie będzie zamknięta.

Masz pomysł, coś ważnego do przekazania światu? Chcesz zorganizować wykład, warsztaty, konferencję, spotkanie? Napisz do nas.