Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy każdy dzień próbują przemienić w niezwykłą przygodę i wykorzystać go na 100%. Kochamy ludzi i kochamy przebywać z ludźmi, czerpać od każdego to co dla nas najcenniejsze, ale i dawać to co mamy najlepsze. Stworzyliśmy to miejsce, aby być wśród ludzi, pobudzać ich kreatywność i pomóc im uwolnić siebie. Jesteśmy energiczni, otwarci i gotowi do działania. Nasze studio to miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze, bo zawsze zostanie ciepło przyjęty przez ludzi, którzy oddają całe serce innym.

Paulina

Głowa pełna pomysłów, nastawiona na działanie, konsekwentnie dążąca do celu. Fotograf – samouk. Niegdyś pracownik Agencji Public Relations gdzie realizowała kampanie społeczne dla Fundacji oraz klientów korporacyjnych. Od zawsze pasja, a w zasadzie pasje miały bardzo ważne miejsce w jej sercu. Od kilku lat, czyli od wizyty na Kubie, do jej wielkich zamiłowań czyli fotografii i podróży, dołączyła także salsa kubańska. Wraz z ich rozwojem podjęła decyzję dotyczącą zmiany dotychczasowego życia i poświęceniu się tylko aktywnościom, które kocha. Aktualnie jest więc fotografem, instruktorką salsy kubańskiej w Warszawskiej szkole tańca Oye, a każdy wolny czas przeznacza na odkrywanie nowych miejsc, opisując swoje eskapady na blogu Kolekcjonerzy Wrażeń.

Dziś dumna właścicielka Studia Śmiała 79

Taki Mateusz

Mąż, tata, fotograf. Urodziłem się z aparatem w ręku. Talent czekał jednak w uśpieniu do czasu pierwszej własnej lustrzanki cyfrowej. Mimo ogromnego doświadczenia w fotografowaniu wnętrz to jednak ludzi najbardziej lubię oglądać przez obiektyw. Minimalizm, nieoczywiste kadry, architektura + człowiek to moja wizytówka. Nie zamykam się jednak w jakieś ramy, jeżeli czegoś się nie da zrobić to mi powiedzcie – sprawdzę to. Według mnie dobra sesja to taka, na której panuje dobra atmosfera, a zdjęcia to tylko potwierdzają. Uwaga, mam głupkowate poczucie humoru ale nie gryzę. W studio nie tylko pomacham aparatem. Pomogę także w sesji, przygotuję twórczą przestrzeń i zadbam o to żeby świat dowiedział się o tym co tu się dzieje, a ludzie walili drzwiami i oknami.

Arek – Fotograf

Na początku swojej pracy słucham i zadaję pytania by móc w sposób indywidualny i elastyczny spełniać życzenia moich klientów. Kreatywnie wykorzystuję dużą, choć ciągle poszerzaną, wiedzę z zakresu fotografii oraz budowane latami doświadczenie, a także charakterystyczną dla siebie otwartość do ludzi. Na wszelkich spotkaniach rodzinnych oraz biznesowych takich jak konferencje, imprezy firmowe czy też gale realizuję wszystkie pomysły klienta. Aktywny i w pełni zaangażowany uchwycę każdy ważny moment. Z uśmiechem na twarzy i pozytywną energią, którą dzielę się z gośćmi, niezależnie od wieku, wykonuję unikatowe zdjęcia na imprezach typu komunie, śluby, wesela i chrzciny, które są szczególnie przeze mnie lubianą formą fotografii rodzinnej. Realizowanie tego typu zleceń przychodzi mi z łatwością ponieważ pochodzę z licznej i pozytywnej rodziny, dzięki czemu rozweselenie dziecka podczas zdjęć jest dla mnie czymś naturalnym. Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Podejście do dzieci, a także poczucie humoru wykorzystywane podczas pracy z pewnością rozbawi także ich rodziców i pozostałych dorosłych.

Michał –Fotograf/wideo operator i montażysta

Swoją przygodę ze sztuką wizualną zawdzięcza fotografii. Pierwsze kroki stawiał w Warszawskiej Szkole Fotografii na kierunku film i multimedia. Ukończył wiele kursów i warsztatów poświęconych tej dziedzinie sztuki. Doskonalone odnajduje się w reportażu: nie dość, że wnikliwy obserwator to jeszcze lepszy montażysta, dzięki czemu filmy, które tworzy mają nietuzinkowy przekaz. Uwielbia swoją pracę! Dzięki pełnej mobilizacji i pasji każda realizacja jest sprawna i terminowa.

Piotrek – Fotograf/wideo operator i montażysta

Fotografuje od 12 lat, a przez kilka ostatnich skupia się na wideo. Łączy projekty dla dużych marek (wideorelacje z konferencji marketingowych czy eventów employer brandingowych) z kameralnymi realizacjami dla klientów indywidualnych. Hobbystycznie fotografuje krajobrazy, a z każdej bliższej lub dalszej podróży przywozi kilka GB danych do obróbki. Rozkręca się w formach vlogowych. Na koncie ma też kilka kreacji marek oraz projektów brandingowych i graficznych. Geek, pasjonat nowych technologii, mediów społecznościowych, storytellingu i masy innych rzeczy – stale szuka nowych wrażeń.

Iwona – wizaż

Profesjonalistka w dziedzinie kreowania wizerunku, zarówno w zakresie makijażu jak i stylizacji mody. Od ponad 10 lat w branży. Zdobywała doświadczenie przy współpracy z prasą kobiecą, polskimi i zagranicznymi magazynami online, przy produkcji reklam, eventach, modowych i kulturowych, sesjach biznesowych a także dbając o wizerunek osób prywatnych.